Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (95 komentářů)

Jaroslav Řehák, (05. 11. 2012 18:06) Reagovat
Dobrý den.Před třemi dny měla manželka silnou angínu.U mě se příznaky nevyskytly a však dnes při obědu po polknutí sousta se mi udělal v puse silný knedlík a ostrá boles při polknutí.Po vykašlání jsem měl krev v hlenu.Napil jsem se studenou vodou a krev a silná bolest ustala.Pořád cítím tlak v krku u madle a lehké škrábání.Myslíte,že se může i přes tu krev jednat o začínající angínu? :-?
Jan Král, (20. 10. 2013 05:28) Reagovat
Pomohlo mi na to držet dietu cca po 4 dnech se mi zacalo vstávat paradně.Bohužel to musi byt tvrda dieta bez soli a tuku a sladkeho rano ovoce odpoledne ryze,těstoviny vecer zelenina.co mi řikala kamaradka tak tyhle přiznaky mohou byt předvoj cukrovky. Skuste nic za to nedate.
Jana, (20. 01. 2014 02:35) Reagovat
Dobry den, ma bych na Vas dotaz. Uz nejakou dobu pozoruji, ze vzdy kdyz jdu spat, tak mi nic neni a pak se v noci (a pak rano) probudim z velkou bolesti v krku. Po priblizne hodine co jsem vzhuru to zase odezni. Jako pani prede mnou se svym dotazem jsem si myslela ze na me neco leze, ale nikdy z toho vic nez bolest(co v kratke dobe zmizela), nebylo. Citim se zahlenena, nemuzu polknout a boli to i bez polknuti. Myslite, ze byste mi mohli rict, z ceho by to tak mohlo byt?
Veronika, (20. 03. 2014 08:23) Reagovat
Mě na bolest v krku pomáhají pastilky Herbalmed. Jsou rychlé,účinné a nejsou drahé.
Šárka, (05. 08. 2014 05:32) Reagovat
Vyzkouším, v poslední době mě také často pobolívá v krku. Nejčastěji ráno než se rozmluvím. Pak už to jde.
Patricie, (04. 04. 2014 05:14) Reagovat
Mě v krku bolí velmi často. Je to pocit, jako kdybych ho měla ucpaný. Už to trvá asi šest týdnů. U doktora jsem s tím nebyla, protože, i když to není příjemný, není to zase tak hrozný. Jen mě napadá, jestli to nemůže být příznak nějaké vážnější nemoci. Nevíte o nějaké, které se takto projevuje.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolest v krku.info
Kontakty