Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (95 komentářů)

iva, (25. 04. 2014 19:00) Reagovat
Už je to měsíc co mi natekl krk.Nemohla jsem mluvit a děsně mě v něm škrábalo.Kašlala jsem a začínala mi rýma.U lékaře jsem dostala prášky na virózu.Za 2 dny jsem dostala zimnici,kašlala jsem jak o život a dusila se.Dnes stále huňám jak kdybych měla stále rýmu(kterou nemám),průdušky mám čistý přesto obšas dusivě kašlu.Přez den mě stále škrábe v krku,do večera se to stupňuje až nakonec bolestí nemohu ani polikat.V noci se budím bolestí a kránu to zase polevuje.Začínají mě z toho i pobolívat uši.Stěr z krku nic neprokázal.Lékař na mě kouká jak na blázna a já si už tak připadám.Bojím se už polknout.Pastiky nepomájají.Co s tím?
Angela, (19. 07. 2014 19:55) Reagovat
Tam bylo mnoho pochybností o vyléčení HIV AIDS, jsem taky byl pochyboval, ale teď mám věřit, že zázrak i přijaté mohou být také pomoci světu. Jmenuji se Angela můj email je angelafreeeman@gmail.com Žila jsem s touto smrtelnou chorobou více než rok, můj manžel zjistil, že jsme byli oba HIV pozitivní. Snažíme se všemi prostředky, žít svůj život navzdory této věci v našem těle je pouze tehdy, když jsme narazili na této mocné bylinkář, který ztvárnil lék. Na začátku jsme byli více skeptičtí, ale můj manžel trval na tom, dávat to zkusit, a objednali jsme si na některé ze svých bylin a během několika týdnů po ukončení procesu kvůli tomuto bylinkář, šli jsme na test, jak jsme také řekl, jsme byli ohromeni štěstí, když jsem obdržel výsledky v klinice.
Bára, (02. 09. 2014 10:20) Reagovat
Nechápu, co se to v poslední době se mnou děje. Celé léto mě pobolívá v krku, bolí mě hlava a jsem dost malátná a hodně nevýkonná. Za den toho udělám hrozně málo. Svou práci v zaměstnání jen tak tak zvládám (jen to nejnutnější) a pak už se téměř na nic nezmůžu. Může to být únavový syndrom, nebo co by to ještě mohlo být?
Kika, (01. 10. 2014 13:15) Reagovat
Záleží na více příznacích i na tom, jak dlouho to trvá. Možná vám chybí jen nějaké vitamíny, nedodržujete pitný režim atd. Únavový syndrom by to také mohl být, ale nejde o jedinou zdravotní potíž, která se může projevovat uvedenými symptomy.
Thomasol, (06. 09. 2014 17:18) Reagovat
is medical school worth it acheter kamagra en ligne breast cancer drug list
Marek, (21. 10. 2014 16:01) Reagovat
Dobrý den, je mi 16 a už delší dobu mě bolí v krku, je to sice malá bolest ale štve to. Streptokoka jsem měl a bral na něj ospen, ale poslední 3 výtěry byly negativní. Krev taky v pořádku. Nějaké rady, nápady, něco co mohla doktoka jak dětská, tak na ORL přehlédnout? Děkuju :-)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Bolest v krku.info
Kontakty